Vedúci oddelenia v obchodnom dome (potraviny)

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ 80€ príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovali ste ako Vedúci oddelenia potravín a ste otvorený novým príležitostiam? Máme pre Vás zaujímavú ponuku pracovného miesta. Náplňou Vašej práce bude:
- zabezpečenie chodu prideleného oddelenia
- komunikácia s nákupcami a dodávateľmi
- zodpovednosť za objednávanie tovaru
- plánovanie zmien, spracovávanie dochádzky
- motivácia zamestnancov na oddelení
- ak je to potrebné, pomoc zamestnancom na oddelení
- práca na jednu zmenu (dennú), vo výnimočných prípadoch, cca 1x mesačne nutnosť nočnej zmeny za príplatok

- zázemie známej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- finančný benefit (možnosť nákupu vo výške 400€ ročne vo firemnej predajni)
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- firemné aktivity a akcie
- rôzne iné finančné a nefinančné benefity

Všetkým kandidátom ďakujeme za zaslanie aktuálneho životopisu. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienku - min. 3 roky praxe na pozícii VEDÚCEHO ODDELENIA POTRAVÍN. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť - sieť obchodných domov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci predajne

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii Vedúceho na niektorom z oddelení potravín minimálne 3 roky PODMIENKOU
- zodpovedný prístup k práci
- aktívny prístup k riešeniu problémových situácií
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť viesť a motivovať ľudí

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3971265  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac