Business Intelligence Analytik

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.500€ brutto + odmeny + dochádzkový bonus + bohatý balík nefinančných benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za logickú a obsahovú stránku dátového skladu a jeho využívanie
- udržiava komunikáciu aplikácie s ostatnými informačnými systémami (ERP, HR systém, MES)
- zostavuje a aktualizuje tvar vystavovaných formulárov (kociek) a reportov podľa požiadaviek business vlastníkov
- zabezpečuje rozvoj aplikácie a požiadavky postupuje na riešenie dodávateľovi informačného systému
- zodpovedá za správne využitie informácií v rámci IS, za zabránenie ich zneužitia
- rieši inovácie v rámci MIS, navrhuje riešenia na odstránenie krízových miest
- zakladanie a správa používateľov systému
- získavanie dát z databáz pomocou SQL príkazov - skriptov
- skúsenosť s budovaním ETL procesov a zlepšovaním dátovej kvality
- podpora používateľov Cognos Express, prideľovanie prístupových dát ku kockám/reportom
- vystupovanie za spoločnosť voči dodávateľskej firme MIS

- práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
- 2x ročne mimoriadne odmeny (spolu vo výške základného mesačného platu)
- dochádzkový bonus 50€ mesačne
- možnosť stravovania v jedálni závodu za výhodnú cenu od 0,74€
- bohatý sociálny program (rôzne druhy príspevkov)
- balíčky produktov spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom alebo anglickom jazyku. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky zverejnenej pozície. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby potravín.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

BI analytik, koordinátor MIS

Počet rokov praxe

2

minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii - BI analytik
prehľad v problematike BI a dátových skladov
vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatika
Microsoft Word, Outlook, Excel - pokročilý
Microsoft SQL server - pokročilý
MIS - Cognos Express - pokročilý
PL SQL - pokročilý
anglický jazyk - B2
vodičský preukaz sk. B

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3942186  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac