Predajca kŕmnych zmesí pre hydinu pre región Slovenska

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
1 550 EUR/mesiacod 1.550 EUR brutto fix mesačne (základná mzda + bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj kŕmnych zmesí vyrobených spoločnosťou,
- pravidelný kontakt so zákazníkmi za účelom poskytnutia servisnej podpory a odborného poradenstva v oblasti chovu hydiny,
- vyhodnocovanie technických a ekonomických výsledkov,
- zber a prezentácia informácií z trhu.

- možnosť organizovať si svoj pracovný čas,
- možnosť ovplyvňovať výšku mzdy na základe plnenia cieľov,
- odborné zázemie v spoločnosti s medzinárodným pôsobením a skúsenosťami,
- pravidelné vzdelávanie a odborný rast,
- služobný automobil aj pre súkromné účely,
- služobný mobil aj notebook,
- ďalšie zamestnanecké výhody (príspevok na dôchodkové sporenie, výhodný internet a volania pre rodinných príslušníkov)

Kandidátom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá ďakujeme za zaslanie CV v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Našim klientom je výrobca kŕmnych zmesí pre hospodárske zvieratá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie poľnohospodárskeho zamerania alebo -
aspoň 3 roky praxe v oblasti poľnohospodárstva,
- výborné komunikačné zručnosti,
- znalosť anglického alebo maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni - výhodou,
- samostatnosť, iniciatíva, orientácia na cieľ,
- ochota denne cestovať.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3916496  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac