Manager of Engineering Development Center

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacThe final salary level depends on the skills and the professional experience of the candidate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Leading, managing, mentoring, training and inspiring interdisciplinary engineering teams
• Responsibility for the organisation and the operation of the complete technology and product development cycle according to client´s development & quality standards
• R&D and product development related activities to support client´s business in Europe and worldwide
• Reporting KPI and P&L for projects
• Cooperation with other departments to ensure the company goals related to the launch of the products and the improving of the product quality
• Overseeing the continuous improvement process within the engineering teams and the development center
• Self-initiative in the development of the staff qualities using skill matrix based on company’s requirements, trends & personal developments

• Great chance to work in international R&D center and be a member of young R&D team, working on highly innovative development projects;
• Flexible working hours
• Yearly bonus based on performance (up to 100% or more of monthly wage);
• Multisport Card
• Teambuilding and company events;
• Possibilities of career and professional growth;
• Trainings and development opportunities;

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu v anglickom jazyku. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky inzerovanej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zameriava výrobou elektronických komponentov pre priemyselné využitie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Master degree in Mechatronics, Electronics, Embedded Software or comparable

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

• Master degree in Mechatronics, Electronics, Embedded Software or comparable
• Leadership personality with appropriate professional experience (5-7 years)
• Knowledge about industrial markets and trends
• Technical know-how, good understanding of systems and engineering practices
• English - Advanced (C1)
• German language big advantage
• Ability to conduct the development projects
• Practical experience with ISO 9001 and IATF 16949
• Experience with A-Spice, ISO 26262 or IEC 62061 will be advantage

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3901515  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac