Obchodník v segmente mäso a mäsové výrobky

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
od 1.300€ (na faktúru) v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
– vedenie obchodných rokovaní,
– dojednávanie obchodných podmienok,
– uzatváranie zmluvnej dokumentácie,
– získavanie nových objednávok,
– zabezpečovanie spracovania prijatých objednávok,
– zabezpečovanie distribúcie predaných výrobkov,
– monitoring trhu s mäsom a mäsovými výrobkami.

– práca v stabilnej spoločnosti,
– motivačné platové ohodnotenie,
– po vzájomnej dohode klient pripúšťa aj možnosť trvalého pracovného pomeru.

Práca môže byť vykonávaná na živnosť prípadne iný obchodno-právny vzťah. Po vzájomnej dohode klient pripúšťa aj možnosť trvalého pracovného pomeru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná a obchodná spoločnosť v oblasti potravinárskeho priemyslu, sídliaca v Považskej Bystrici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, obchod

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

– vzdelanie v odbore potravinárstvo, poľnohospodárstvo, manažment, obchod,
– vodičský preukaz sk. B,
– preukázateľné skúsenosti v oblasti predaja mäsa a mäsových výrobkov,
– dobré obchodnícke zručnosti
– samostatnosť, zodpovednosť,
– schopnosť presadiť sa, komunikatívnosť,
– časová flexibilita,
– ochota cestovať (SR, ČR).

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3855702  Dátum zverejnenia: 7.4.2020