Project Support Manager

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
od 1.400€ brutto základná mzda v závislosti od skúseností + ročné odmeny vo výške mesačného platu + bohatý sociálny program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponúkať kustomizované (upravené na mieru) produkty alebo produkty z portfólia sesterským spoločnostiam (intertní zákazníci)
- zhodnotenie technických a celkových možností realizácie požiadaviek zákazníkov v spolupráci s CAD kresličmi a know-how subdodávateľov
- zhodnotenie možností realizácie s manažérom EMC a vedúcim technickej podpory
- pomoc Suply Chain Coordinátorovi pri vyhľadávaní a hodnotení lokálnych a alternatívnych dodávateľov
- nadefinovanie dokumentácie v spolupráci s CAD tak aby sa zlepšila efektivita a rýchlosť reakcie na požiadavku zákazníka
- práca s interným softvérom
- dodržiavanie cenovej politiky pri tvorbe ponúk
- komunikácia s dodávateľmi a sesterskými spoločnosťami v angličtine
- úzka spolupráca s výskumnými a vývojovými a technickými oddeleniami
- zodpovednosť za koordináciu objednávok, sledovanie komplexných projektov, riadenie rozšíreného produktového portfólia EMC medzi sesterskými závodmi a subdodávateľmi
- občasné cestovanie bude súčasťou výkonu práce
- iné administratívne povinnosti
- „vedenie/riadenie“ tímu (ako zástupca oddelenia v komunikácii so zahraničným manažérom)

Nový kolega bude súčasťou EMC (European metal center) oddelenia, ktoré sa zaoberá špecifickým výrobným portfóliom tzv. housingy – výroba kovových zariadení, do ktorých montujú filtračné riešenia – oddelenie komunikuje so zákazníkmi, prispôsobuje ponuku a tvorí návrhy. Produkty sa kompletizujú mimo závod v Leviciach. Toto oddelenie sa stará iba o zákazníkov, tvorbu ponuky a návrhu a koordináciu výroby v subdodávateľských závodoch.

- stabilný zamestnávateľ,
- rodinná atmosféra,
- flexibilný pracovný čas,
- bohatý sociálny program, rôzne bonusy a príplatky (DDS, dochádzkový, vernostný, príspevok na cestovanie, pri svadbe, narodení dieťaťa) a mnohé iné.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu v slovenskom a v anglickom jazyku. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky inzerovanej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou vzduchových filtrov a filtračných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 5 rokov,
- vynikajúce organizačné schopnosti,
- samostatnosť v rozhodovaní,
- vynikajúce komunikačné a vyjednávacie zručnosti,
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického zamerania,
- technický background, práca s technickou dokumentáciou,
- vynikajúca znalosť anglického jazyka, technická angličtina (z dôvodu dennej komunikácie so zahraničným nadriadeným a dodávateľmi a odberateľmi zo zahraničia),
- znalosť nemeckého jazyka výhodou,
- prax v oblasti dodávateľsko – odberateľských vzťahov, nákupom, sourcing.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3731876  Dátum zverejnenia: 5.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.400€ brutto základná mzda v závislosti od skúseností + ročné odmeny vo výške mesačného platu + bohatý sociálny program