Predavač do predajne s priemyselným tovarom

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
800 EUR + variabilná zložka + 13. plat vo výške fixu + finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– predaj tovaru a služieb koncovému zákazníkovi,
– komunikácia so zákazníkmi a udržiavanie obchodných vzťahov,
– telefonické kontaktovanie zákazníkov,
– tvorba cenových ponúk a riešení pre zákazníka,
– skladové hospodárstvo (objednávanie, príjem a evidencia tovaru),
– príjem, evidencia a výdaj servisných zákaziek,
– vystavovanie tovaru a udržiavanie poriadku v predajni.

– práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
– benefitný program, odmena pri pracovných a životných výročiach,
– poistenie zamestnanca za škodu,
– 13. plat,
– pravidelné školenia v oblasti sortimentu, odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách,
– firemné akcie – teambuilding, family day, vianočný večierok,
– zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je líder v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, technický smer

– základy: Fakturácia, Pokladňa, Skladové hospodárstvo
– MS Excel, Outlook, Word – pokročilý
– dobré komunikačné schopnosti,
– tímový hráč,
– dynamická a flexibilná osobnosť,
– vôľa na sebe pracovať a zdokonaľovať sa.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3670701  Dátum zverejnenia: 21.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR + variabilná zložka + 13. plat vo výške fixu + finančné a nefinančné benefity