Nastavovač vstrekovacích lisov

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola dodržiavania pracovných postupov
  • zodpovedá za správne nastavenie lisov a všetkých mechanizmov a zariadení pripojených k lisom
  • zabezpečuje spúšťanie a uvoľnenie sériovej výroby v súlade s výrobnou dokumentáciou, vyhotoví prvú vzorku na odsúhlasenie procesnej kvalite
  • zabezpečuje počas celej pracovnej zmeny dodržiavanie správneho výrobného cyklu na lisoch podľa výrobnej dokumentácie bez akýchkoľvek zmien
  • kontroluje výrobný proces na strojoch a vyhodnocuje dĺžku výrobného cyklu a iné výrobné parametre podľa dokumentácie
  • informuje zmenového majstra a vedúceho údržby o neplánovaných prerušeniach prevádzky strojov a spolupracuje pri odstraňovaní porúch
  • predkladá technické návrhy a riešenia na zlepšenie výrobných procesov, spolupracuje s vedúcim zoraďovačov
  • vykonáva základnú údržbu na lisoch podľa predpisov pre výrobu a pre údržbu pred začatím a po ukončení výrobného cyklu tak, aby boli lisy udržiavané v náležitom stave a aby zodpovedali správnej výrobnej dokumentácii
  • správa a riadenie záznamov daných platnými pracovnými postupmi
  • spolupracuje s oddelením údržby a kvality pri riešení problémov
  • informuje zmenového majstra o postupe prác vo výrobe
  • uvádza do prevádzky nové stroje, prístroje, nástroje

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 850 EUR brutto fix mesačne, v závislosti od skúseností priamo na pohovore môže byť plat aj podstatne vyšší

  • MOŽNOSŤ PRÍSPEVKU NA UBYTOVANIE (V PRÍPADE RELOKÁCIE)
  • práca v dynamicky rastúcej spoločnosti so zdravou ekonomikou
  • platové ohodnotenie v závislosti na skúsenostiach uchádzača
  • bonusový program
  • sociálny program
  • 13-ty plat
  • mladý kolektív, rodinná atmosféra

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom alebo českom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient pôsobí v oblasti výroby plastových dielov pre rôzne odvetvia priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Počet rokov praxe

1

  • prax aspoň jeden rok v odbore zoraďovač vstrekolisov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • pružnosť v myslení, adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti,
  • samostatnosť,
  • manuálna zručnosť,
  • pozornosť,
  • analytické myslenie,
  • technický talent,
  • cieľavedomosť,
  • spoľahlivosť,
  • komunikatívnosť.

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava
ID: 3658839   Dátum zverejnenia: 3.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850 EUR brutto fix mesačne, v závislosti od skúseností priamo na pohovore môže byť plat aj podstatne vyšší