1 400 - 2 000 EUR

Accountant (fluent English language)

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– responsible for complex accounting based on the local standards,
– preparation and responsibility for year end closure and yearly financial statements,
– preparation, coordination and responsibility for the moth end closure,
– booking of accruals, deferred expenses/revenues,
– preparation and booking of fixed assets, supplier incoming invoices, intercompany invoices, internal journal entries,
– payroll booking based on the supporting file from HR department,
– booking of bank statements, payment run execution,
– elaborate and register internal SOP (standard operating procedure) ,
– participation on the tax/accounting internal/external audits ,
– other ad hoc activities.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

from 1.400€ gross salary (depend on experiences of suitable candidate)

– international group and environment with opportunity for professional growth,
– dynamic and professional team,
– trainings in financial area,
– language courses,
– interesting salary.

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu. Kontaktovaní budú všetci kandidáti, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Our client is a provider of solutions within geared motors.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

finance, economy, accounting,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

– university degree – finance, economy, accounting,
– at least 2 years experience at the similar position,
– English – Upper intermediate (B2)
French – Upper intermediate (B2) is an advantage,
– advanced experience – Invoicing, Double-entry bookkeeping,
– proficiency at accounting and tax legislation,
– independence, responsibility, preciseness, patience, proactive attitude,
– detail oriented, analytical thinking, ability to understand the relations and consequences,
– active problem solving, improvement proposals,
– communicative team player, able to delegate and lead as well as execute,
– SAP or SAGE X3 is advantage not a must.

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 3640326   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   from 1.400€ gross salary (depend on experiences of suitable candidate)