Technicko - administratívny pracovník (plánovanie letov a prevádzka lietadla)

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 EUR brutto fix mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akciová spoločnosť v Považskej Bystrici, s pobočkami v krajinách V4 hľadá absolventa vysokej školy so zameraním na leteckú prevádzku, prípadne kandidáta so záujmom o letectvo, s možnosťou preplatenia nákladov na zvýšenie kvalifikácie.

- zabezpečovanie kompletnej administratívy spojenej s prevádzkou lietadla
(plánovanie letov, údržby, servisu, správa platenia súvisiacich poplatkov –
letiskové, PHM, atď.),
- starostlivosť o lietadlo (príprava pred letom, fyzická kontrola v spolupráci
s pilotom, lietadlo hangárované na letisku Žilina – Dolný Hričov),
- príprava a spracovanie podkladov spojených s prevádzkou lietadla pre
účtovníctvo,
- vzhľadom na potrebu vyťaženia, nakoľko pôjde o sporadické lety, ochota
pracovať na iných úlohách technického odboru spoločnosti.

- v prípade spokojnosti, ak kandidát bude držiteľom kvalifikácie (PPL, ATPL, SEP
(L) možnosť preplatenia zvýšenia kvalifikácie (MEP (L), type rating),
- práca v stabilnej spoločnosti,
- zamestnanecké benefity.

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom alebo českom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je obchodno - výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

štúdium zamerané na prevádzku v letectve

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktické skúsenosti s danou problematikou v letectve,
- vzťah k lietaniu,
- znalosť anglického jazyka min. ICAO 4 level,
- technické myslenie,
- proaktívny prístup k práci,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- bezúhonnosť,
- flexibilita.

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 3543713   Dátum zverejnenia: 20.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR brutto fix mesačne