Servisný mechanik stavebných strojov

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
od 1200 € – do 1400 EUR v závislosti od vedomostí a zručností (základ + osobné ohodnotenie) + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Servisný mechanik stavebných strojov hľadáme ľudí z CELÉHO SLOVENSKA. Miesto výkonu práce bude v BRATISLAVE, klient zabezpečuje aj bezplatné ubytovanie. Jedná sa o celoročnú prácu na trvalý pracovný úväzok, nejedná sa o sezónnu prácu.

Náplň práce:
– zabezpečovanie pravidelnej údržby strojov špičkovej značky (ak to bude
potrebné, nový pracovník absolvuje zaškolenie),
– diagnostikovanie poruchy a zabezpečovanie opravy stavebných strojov,
– noví pracovníci vykonávajú servisné práce na začiatku na dielni, neskôr
prechádzajú na samostatnú prácu v teréne – priamo u zákazníkov (majú
pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma).

– pre mimobratislavských pracovníkov je zabezpečené ubytovanie v blízkosti
pracoviska zdarma,
– zaujímavá práca mechanika pre špičkovú značku strojov,
– korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie,
– zaučenie nováčikov,
– služobný telefón, notebook a tablet sú samozrejmými pracovnými nástrojmi,
– otvorená firemná kultúra.
– sociálny program pre zamestnancov – príspevky na stravovanie, DDP, dopravu,
pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny
atď.

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu. Kontaktovaní budú všetci kandidáti, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

– technické vzdelanie – SOU, SPŠ,
– prax v oblasti opráv a údržby strojov – je to pre
Vás výhoda,
– anglický jazyk na úrovni A2 (porozumenie
písanému textu),
– ochota učiť sa nové veci.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3501545  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 € – do 1400 EUR v závislosti od vedomostí a zručností (základ + osobné ohodnotenie) + 13. a 14. plat