Elektrotechnik

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimálne 850€ brutto + variabilná zložka. VÝŠKA ZÁKLADNEJ MZDY SA BUDE ADEKVÁTNE ODVÍJAŤ OD SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, všestranne zameraného elektrotechnika, ktorý má záujem získať nové skúsenosti pri vývoji a výrobe nového produktu - automatizovaného a elektronického zariadenia.

Náplňou Tvojej práce bude:

- celková zodpovednosť a aktívna spoluúčasť pri výrobe nového zariadenia
- montáž elektrických aj mechanických komponentov, finalizácia zariadenia jeho testovanie
- intenzívna komunikácia s oddelením vývoja vo Švédsku a na Slovensku
- úvodné zaškolenie vo Švédsku

- práca v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- 13. plat
- letná dovolenková prémia
- darčekové poukážky
- príspevok na DDS
- výrazné zľavy na výrobky spoločnosti

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou z kovu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- podmienkou je min. § 23 vyhláška MPSVaR SR č.508/2009 Z.z.
- skúsenosti s montážou elektrických konektorov, riadiacich jednotiek (digitálny a analógový signál)
- základné vedomosti a zručnosti s inštaláciou softvéru na PLC, skenery, diaľkové ovládania, Windows inštalácie
- skúsenosti s laserami, fotobunkami, Bluetooth rozhraním sú vítané
- komunikačná znalosť anglického jazyka je podmienkou
- zanietenosť, všestrannosť
- samostatnosť

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
81108 Bratislava
ID: 3390343   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálne 850€ brutto + variabilná zložka. VÝŠKA ZÁKLADNEJ MZDY SA BUDE ADEKVÁTNE ODVÍJAŤ OD SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA!