Skladník

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
700,-€ brutto fix / mesačne + bonus 0 - 300 EUR prípadne aj viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca so zdvíhacími zariadeniami – mostový žeriav
- zodpovednosť za nakládku materiálu
- zodpovednosť za vykládku materiálu
- vykonávanie pridelených činností v sklade

- možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé platové podmienky,
- program zamestnaneckých výhod napr. príspevok na kultúru, šport,
regeneračné aktivity, dovolenku atď.

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je obchodno - výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pozitívny prístup k fyzickej práci,
- zručnosť,
- splnenie požiadaviek z hľadiska zdravotného stavu,
- zodpovednosť, spoľahlivosť a bezúhonnosť

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3368079  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,-€ brutto fix / mesačne + bonus 0 - 300 EUR prípadne aj viac