Skladník

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700,-€ brutto fix / mesačne + bonus 0 - 300 EUR prípadne aj viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca so zdvíhacími zariadeniami – mostový žeriav
- zodpovednosť za nakládku materiálu
- zodpovednosť za vykládku materiálu
- vykonávanie pridelených činností v sklade

- možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé platové podmienky,
- program zamestnaneckých výhod napr. príspevok na kultúru, šport,
regeneračné aktivity, dovolenku atď.

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je obchodno - výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pozitívny prístup k fyzickej práci,
- zručnosť,
- splnenie požiadaviek z hľadiska zdravotného stavu,
- zodpovednosť, spoľahlivosť a bezúhonnosť

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 3368079   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,-€ brutto fix / mesačne + bonus 0 - 300 EUR prípadne aj viac