Skladník

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ + 100€ prémie, po skúšobnej dobe úprava platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu,
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
- kategorizácia a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru,
- príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vrátenie tovaru dodávateľom,
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach,
- zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade,
- kontrola záručných lehôt skladových zásob
- aktualizácia údajov a vedenie záznamov o zásobách, evidencia pohybu zásob
- zabezpečovanie vykládky a nakládky tovaru

- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Príjemný kolektív,
- Pracovné oblečenie,
- Stravné lístky,
- Teambuildingy, spoločné firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie profesijného životopisu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja stavebnín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

- Spoľahlivosť, zodpovednosť,
- Seriózny prístup k práci,
- Dôslednosť, zmysel pre poriadok, systém,
- Aspoň stredoškolské vzdelanie,
- Preukaz VZV,
- Zdravotná spôsobilosť.

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
81108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Šottníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3360365   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ + 100€ prémie, po skúšobnej dobe úprava platu