Sale Specialist – Healthcare/Life Science Sector (with fluent English)

PRO Business Solutions s.r.o.

Bratislava, Trnava, Prievidza, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešovský kraj, Poprad, Košický kraj, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uskutočňovanie obchodných aktivít pre RMS striktne v súlade s lokálnou marketingovou stratégiou a princípmi "sales force effectiveness"
- úzka spolupráca a koordinácia aktivít s KAM (Manažérom pre styk s kľúčovými zákazníkmi)
- podpora produktových manažérov manažérov pre oblasť RMS pri definovaní a vytváraní marketingových plánov (RMS)
- proaktívny prístup pri získavaní nových zákazníkov v oblasti RMS
- zodpovednosť za celý proces od prípravy obchodnej kalkulácie, cenovej ponuky, vyjednávania a uzavretia prípadu
- príprava inštalačných balíčkov a príslušnej dokumentácie
- pravidelné monitorovanie predajov RMS
- úzka spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi obchodného tímu ako aj s oddeleniami marketingu a servisnej podpory
- rešpektovanie a dodržiavanie "compliance" princípov ako aj ostatných interných pravidiel a usmernení.

- motivujúce platové ohodnotenie (13. platov + odmeny na základe dosiahnutých výsledkov)
– služobné auto s možnosťou používania aj na súkromné účely
- zaujímavé pracovné prostredie a mladý dynamický tím v rámci divízie Diagnostiky
- množstvo pravidelných rozvojových aktivít v rámci medzinárodnej spoločnosti
- jazykové vzdelávanie
- 5 dní dovolenky navyše

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme dvoch kandidátov:
1. Bratislava, Trnava, Prievidza, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Martin, Žilina – jeden kandidát
2. Dolný Kubín, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov región, Poprad, Košice región, Spišská Nová Ves – druhý kandidát

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.3.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Našim klientom je svetový líder v oblasti in-vitro diagnostiky, dodáva širokú škálu diagnostických nástrojov a testov pre rýchlu a spoľahlivú detekciu a monitorovanie choroby pre lekárov, laboratóriá alebo pacientov samotných.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy ( molekulárna biológia výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky skúsenosti na pozícií "Sales / Account Management" v oblasti medicínskej techniky, či "Life science"
- skúsenosti s prácou v laboratóriu sú výhodou (molekulárna biológia, histológia)
- oblasť IVD
- aktívna znalosť anglického jazyka (C1) je podmienkou
- zmysel pre obchod
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- veľmi dobré vyjednávacie schopnosti
- schopnosť strategického uvažovania a kontinuálneho vzdelávania
- vysoký stupeň emočnej inteligencie a schopnosť pracovať v tíme
- proaktívny, dynamický a na výsledok orientovaný prístup
- flexibilita v cestovaní

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 3306516   Dátum zverejnenia: 9.2.2018