Sale Specialist – Healthcare/Life Science Sector (with fluent English)

PRO Business Solutions s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uskutočňovanie obchodných aktivít pre RMS striktne v súlade s lokálnou marketingovou stratégiou a princípmi "sales force effectiveness"
- úzka spolupráca a koordinácia aktivít s KAM (Manažérom pre styk s kľúčovými zákazníkmi)
- podpora produktových manažérov manažérov pre oblasť RMS pri definovaní a vytváraní marketingových plánov (RMS)
- proaktívny prístup pri získavaní nových zákazníkov v oblasti RMS
- zodpovednosť za celý proces od prípravy obchodnej kalkulácie, cenovej ponuky, vyjednávania a uzavretia prípadu
- príprava inštalačných balíčkov a príslušnej dokumentácie
- pravidelné monitorovanie predajov RMS
- úzka spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi obchodného tímu ako aj s oddeleniami marketingu a servisnej podpory
- rešpektovanie a dodržiavanie "compliance" princípov ako aj ostatných interných pravidiel a usmernení.

- motivujúce platové ohodnotenie (13. platov + odmeny na základe dosiahnutých výsledkov)
– služobné auto s možnosťou používania aj na súkromné účely
- zaujímavé pracovné prostredie a mladý dynamický tím v rámci divízie Diagnostiky
- množstvo pravidelných rozvojových aktivít v rámci medzinárodnej spoločnosti
- jazykové vzdelávanie
- 5 dní dovolenky navyše

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme dvoch kandidátov:
1. Bratislava, Trnava, Prievidza, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Martin, Žilina – jeden kandidát
2. Dolný Kubín, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov región, Poprad, Košice región, Spišská Nová Ves – druhý kandidát

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Našim klientom je svetový líder v oblasti in-vitro diagnostiky, dodáva širokú škálu diagnostických nástrojov a testov pre rýchlu a spoľahlivú detekciu a monitorovanie choroby pre lekárov, laboratóriá alebo pacientov samotných.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy ( molekulárna biológia výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky skúsenosti na pozícií "Sales / Account Management" v oblasti medicínskej techniky, či "Life science"
- skúsenosti s prácou v laboratóriu sú výhodou (molekulárna biológia, histológia)
- oblasť IVD
- aktívna znalosť anglického jazyka (C1) je podmienkou
- zmysel pre obchod
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- veľmi dobré vyjednávacie schopnosti
- schopnosť strategického uvažovania a kontinuálneho vzdelávania
- vysoký stupeň emočnej inteligencie a schopnosť pracovať v tíme
- proaktívny, dynamický a na výsledok orientovaný prístup
- flexibilita v cestovaní

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3306516  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci