Špeditér / ka

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Senec, okres Senec
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fixný plat + variabilná zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizuje obchodnú stratégiu
- vyhľadáva a získava nových klientov
- spracováva cenové ponuky
- zabezpečuje evidenciu objednávok
- zabezpečuje kooperáciu s cudzími dopravcami a špedíciami, vrátane zahraničných klientov
- neustále sleduje priebeh dopravy
- po zistení nezhôd a reklamácii okamžite zabezpečuje potrebné administratívne úkony na ich riešenie
- denne uzatvára objednávky prepráv pre dopravcu a zapisuje ich do príslušného software
- denne sleduje výkony pridelených klientov a navrhuje možné zlepšenia
- zabezpečí okamžite prerušenie, skončenie spolupráce s klientom v prípade neplnenia si dohodnutých podmienok
- vedie zoznam „kartotéku“ potenciálnych klientov a na týždennej báze podáva správu vedúcemu pobočky

- zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- priateľský pracovný kolektív
- teambuildingové aktivity

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku a anglickom, resp. nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť, líder v oblasti logistiky v Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- zákaznícky prístup
- komunikatívnosť
- flexibilita
- aktívny prístup k práci, drive

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
81108 Bratislava
ID: 3306034   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixný plat + variabilná zložka podľa výkonu