Odborný obchodný zástupca pre cieľovú skupinu zákazníkov

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1100 eur brutto fix / mesačne + variabilná zložka podľa výkonu do 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– plnenie plánu predaja
– získavanie, budovanie, upevňovanie a rozvíjanie spolupráce s kľúčovými zákazníkmi
– vypracovanie návrhu obchodnej stratégie spoločnosti a marketingových plánov pre
cieľovú skupinu zákazníkov a tovarov a ich splnenie
– dôsledné plnenie uzatvorených zmlúv o dodávkach tovarov a služieb zákazníkom
– vybavovanie reklamácií na dodané produkty a služby smerom k zákazníkom
– sledovanie a hodnotenie potrieb súčasných zákazníkov, identifikáciu potenciálnych zákazníkov spoločnosti a ich potrieb
– systematické sledovanie vývoja a hodnotenie aktuálnej situácie na trhu, získavanie a
vyhodnocovanie informácií o konkurencii a konkurenčných produktoch
– dôsledné využívanie a vedenie záznamov o zákazníkoch a o aktivitách spojených so zákazníkmi v CRM systéme spoločnosti
– inkaso, riadenie úrovne pohľadávok a riešenie pohľadávok po lehote splatnosti
– rozvoj, zefektívňovanie a pravidelné hodnotenie zákazníckej štruktúry a predajných kanálov spoločnosti
– zabezpečenie fungovania služieb poskytovaných cieľovým zákazníkom, ich monitorovanie, vyhodnotenie a prezentáciu výsledkov zákazníkom
– spolupráca s marketingovým oddelením na vytváraní celoročného plánu akcií pre cieľových zákazníkov

– práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
– 13. plat
– firemné akcie – teambuilding a vianočný večierok
– zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty spoločnosti

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je líder v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

– vzdelanie v odbore – technické, ekonomické
– prax na podobnej pozícii (obchodný zástupca – priamy
predaj) minimálne 3 roky
– vodičský preukaz „B“
– dobré komunikačné schopnosti
– veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
– flexibilita – pracovné cesty s 1-2 prenocovaniami/
týždeň
– vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
– dobré prezentačné schopnosti – predvádzanie strojov

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 3256600   Dátum zverejnenia: 29.11.2017