Manažér prevádzky spracovania mäsa a mäsových výrobkov

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 € a viac podľa skúseností + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novootvorenú prevádzku nášho klienta hľadáme manažéra strediska spracovania mäsa a mäsových výrobkov. Hlavnou pracovnou úlohou bude:

Participácia pri rozbiehaní nového technologického zariadenia.
Vedenie dokumentácie v zmysle platnej legislatívy.
Vyhľadávanie a nadväzovanie obchodných kontaktov na predaj mäsových výrobkov.
Komunikácia so zákazníkmi osobná, telefonická, emailová.
Spracovávanie a evidencia obchodnej dokumentácie prevádzky.

- možnosť odborného a kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti
- mzda vyplácaná pravidelne a včas
- možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania pre kandidáta zo vzdialenej lokality

Vopred ďakujem za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je výrobná a obchodná spoločnosť v oblasti potravinárskeho priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

- výborná znalosť technológií spracovania mäsa a mäsových výrobkov
- dobré plánovacie schopnosti
- riadiace schopnosti
- technická gramotnosť
- kreatívne myslenie, adaptabilita a flexibilita
- manuálna zručnosť

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3011726  Dátum zverejnenia: 21.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € a viac podľa skúseností + variabilná zložka