Vedúci mäsovýroby

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 eur a viac (mzda je zložená z fixnej a variabilnej zložky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie výroby v súlade s výrobnými kapacitami
- ovládanie technológií v mäsovýrobe
- dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu
- zabezpečenie dodržania technologických postupov, kontrola noriem
- vedenie prevádzkovej dokumentácie
- zabezpečovanie opráv strojov, vývozu odpadov
- zabezpečenie dodržiavania HACCP a ostatnej platnej legislatívy
- analýza efektivity výroby
- zabezpečovanie expedície výrobkov
- komunikácia s orgánmi štátnej správy (hygiena, veterina, laboratória )
- vedenie a motivácia podriadených pracovníkov

- možnosť odborného a kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti
- mzda vyplácaná pravidelne a včas
- možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania pre kandidáta zo vzdialenej lokality

Vopred ďakujem za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisuv slovenskom. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je výrobná a obchodná spoločnosť v oblasti potravinárskeho priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

- výborná znalosť technológií spracovania mäsa a mäsových výrobkov
- dobré plánovacie schopnosti
- riadiace schopnosti
- technická gramotnosť
- kreatívne myslenie, adaptabilita a flexibilita
- manuálna zručnosť

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, a to najmä v oblasti hľadania nových zamestnancov na strane firemných klientov a ponuky nových pracovných príležitostí na strane nefiremných klientov. Okrem toho svojim firemných klientom poskytujeme podporu pri zisťovaní informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov prostredníctvom prieskumu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 3011726   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 eur a viac (mzda je zložená z fixnej a variabilnej zložky)