Autorizovaný/Bezpečnostný technik, technik požiarnej ochrany

PRO BTS spol. s r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.08.2022
950 - 1 400 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy bude určená podľa skúseností uchádzača, praxe v odbore a podľa dosiahnutej kvalifikácie BT/ABT. Osobné ohodnotenie (po ukončení skúšobnej doby) v závislosti od plnenia strategických cieľov. Možnosť získania mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činnosti bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany v zmysle platných predpisov v danej oblasti:
• vypracovávanie a vedenie dokumentácii BOZP a PO
• tvorba vnútorných predpisov a procesov v oblasti BOZP, OPP
• vykonávanie školení v zmluvných spoločnostiach
• vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnostiach
• šetrenie pracovných úrazov
• zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi v zmysle platných predpisov v danej oblasti

• profesijný rozvoj prostredníctvom odborných školení
• práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
• práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
• stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• flexibilná pracovná doba
• podľa potreby možná aj práca z domu

Spoločnosť PRO BTS bude kontaktovať len uchádzačov, ktorých vyberie do kola osobných pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny vodič

Platné osvedčenia o spôsobilosti na výkon týchto funkcií:
• BT/ABT
• Technik PO
• Lektorská spôsobilosť

Okrem osvedčení o odbornej spôsobilosti požadujeme príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilitu, komunikatívnosť, znalosť anglického jazyka výhodou.
Odborná prax vítaná.

Spoločnosť PRO BTS pôsobí na trhu od roku 2012 v rámci celej SR.

Poskytované služby:
- bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
- ochrana pred požiarmi
- pracovná zdravotná služba
- výchova a vzdelávanie, profesijne školenia
- odborné prehliadky a odborné skúšky VTZ
- odborné školenia

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4328245  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac