Reagujte bez životopisu

Lekár oftalmológ

PRO BIOS spol. s r. o. neštátna poliklinika

Miesto práce
Ružová dolina 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
september 2021 - atestovaný lekár, resp. neatestovaný/s garantom
Mzdové podmienky (brutto)
Od 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanovenie subjektívnej zrakovej ostrosti do diaľky a do blízka

- vyšetrenie úrovne videnia formou čítania na optotype do diaľky a skúšobného testu na čítanie do blízka

- stanovenie objektívnej refrakcie automatickým keratorefraktomerom

- vyšetrenie na zistenie refrakčnej chyby (detekcia potreby nosenia okuliarov)

- vyšetrenie predného segmentu oka a optických médií biomikroskopicky

- vyšetrenie na hodnotenie nálezu na prednom segmente oka, na šošovke a v sklovci (vyšetruje sa pomocou štrbinovej lampy)

- skríning šedého zákalu

- vyšetrenie očného pozadia − detailné vyšetrenie očného pozadia v mydriáze (po podaní kvapiek na rozšírenie zreničky má klient zhoršené videnie; pri tomto vyšetrení sa zisťujú možné zmeny na očnom pozadí pri očných, ale aj celkových ochoreniach, napr. vysoký krvný tlak, cukrovka)

- meranie očného tlaku bezkontaktným tonometrom

- skríning zeleného zákalu

- v prípade zistenia poruchy zrakovej ostrosti predpísanie okuliarov pri následnej kontrole

- vyšetrenie farbocitu

- hodnotenie pre účely vodičského preukazu

bezplatná zdravotná starostlivosť pre zamestnanca a členov rodiny

ponúkame stabilitu, príjemné pracovné prostredie rodinného typu, nadštandardné vybavenie ambulancie, zdravotná sestra k dispozícii, ambulantný systém ADAM CGM Compu Group (užívateľsky jednoduché)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár oftalmológ ambulantný

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti od roku 1995, súkromné zdravotné centrum lokalizované na troch adresách. Práca v AIS ADAM CGM.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4129498  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 30 EUR/hod.