Reagujte bez životopisu

Lekár rádiológ

PRO BIOS spol. s r. o. neštátna poliklinika

Miesto práce
Zdravotné stredisko Tbiliská 6, Tbiliská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
január 2021
25 - 35 EUR/hod.1. Jedná sa o ambulanciu v budove polikliniky v Rači na Tbilskej ulici. Ambulovanie lekára požadujeme 3 dni v týždni po 6 hodín. Na ambulacii je k dispozicii skoleny radiologicky asistent. 2. Ako druhá možnosť je ponuka ambulovania v radioloígickej ambulancii nasej kliniky na adrese Ruzova dolina 21. Ambulancia je vybavena najmodernejsou USG technikou. Na pracovisku sa tiez nachadza mamograficky pristroj. Blizsie informacie pre obe pracovne ponuky na osobnom pohovore..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ultrasonografické vyšetrenie brušných orgánov a močovopohlavnej sústavy

Ultrasonografické vyšetrenie štítnej žľazy a krku

Ultrasonografické lymfatických uzlín a solídnych útvarov

Ultrasonografické vyšetrenie prsníkov

Röntgenové snímkovanie celého tela

Röntgenové zubov - Intraorálny snímok na fólii

Bezplatná zdravotná starostlivosť pre zamestnanca, ako aj členov rodiny na všetkých pracoviskách spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

radiologia, mamologia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti v oblasti radiologie

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, profesionalita, empatickost

Poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti od roku 1995, súkromné zdravotné centrum lokalizované na troch adresách. Práca v AIS ADAM CGM.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3977708  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.