Reagujte bez životopisu

Lekár internista, lekár vnútorného lekárstva

PRO BIOS spol. s r. o. neštátna poliklinika

Miesto práce
Ružová dolina 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexnú preventívnu a liečebnú starostlivosť dospelej populácie v oblasti vnútorných chorôb, ich včasnú a správnu diagnostiku, liečbu a určenie prognózy
- lekárske prehliadky vo vzťahu k práci
- interné predoperačné vyšetrenia
- popis EKG, prípadne záťažové EKG
- lekárske prehliadky vo vzťahu ku komerčným poisťovniam

Bezplatná zdravotná starostlivosť pre zamestnanca, ako aj pre členov rodiny. Služby rehabilitačného oddelenia/masáže.

Na klinike spolupracujú viaceré odbornosti, čo je výhodou pri diagnostike ochorení. Moderné prístrojové vybavenie. Lekári pracujú s AIS ADAM.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 69 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

interná medicína, vnútorné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5
5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Empatickosť, profesionalita, rýchlosť, slušná komunikácia s pacientom.

Poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti od roku 1995, súkromné zdravotné centrum lokalizované na troch adresách. Práca v AIS ADAM CGM.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ružová dolina 21
821 09 Bratislava
ID: 3971394  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.