Reagujte bez životopisu

Všeobecný lekár pre dospelých

PRO BIOS spol. s r. o. neštátna poliklinika

Miesto práce
Ružová dolina 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď - atestovaný lekár, resp. neatestovaný/s garantom
3 200 EUR/mesiacmzda je na plný úväzok, t.j. 40 hodín týždeň, preferujeme skrátený t.j. 30 hodín týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých vykonáva:

akútne ošetrenia
vstupné vyšetrenia (anamnéza, fyzikálne vyšetrenie, tlak krvi, palpačné vyšetrenie)
tvorba liečebného plánu
pravidelné preventívne prehliadky
odbery materiálu na hematologické, biochemické, sérologické a mikrobiologické vyšetrenia
očkovanie
dispenzarizácia chronicky chorého klienta
objednávanie pacientov na zobrazovacie pomocné vyšetrenia (USG, RTG...)
vyšetrenia s následným potvrdením na vydanie vodičského preukazu, zbrojného pasu a iné
vypisovanie kúpeľných návrhov, práceneschopností, lekárskych potvrdení pre zamestnávateľa, poisťovne a iné inštitúcie
konzultácia s výsledkami vyšetrení, nálezmi od odborných lekárov
telefonická a elektronická konzultácia
vykonávanie lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci

bezplatná zdravotná starostlivosť pre zamestnanca, ako aj členov rodiny vo všetkých amb. kliniky, ako aj rehabilitačnom pracovisku
stravovanie formou stravných lístkov
príjemné pracovné prostredie plne vybavené modernou technikou

kontakt personálne odd. zaslaním CV na [email protected] alebo telefonicky 0904/147 408

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, lekár v odbore všeobecné lekárstvo pre dospelých

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, príjemné vystupovanie, možnosť nájdenia kompromisu, empatickosť, profesionalita

Poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti od roku 1995, súkromné zdravotné centrum lokalizované na troch adresách. Práca v AIS ADAM CGM.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3726579  Dátum zverejnenia: 5.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac