Office manager

PRO BEAUTY, spol. s r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem manažérku pre dekoratívnu kozmetiku zn. Golden Rose.

Ponúkame prácu v mladom kolektíve, možnosť odborného rastu. Ostatné podmienky pri osobnom pohovore.

Písomné žiadosti s profesijným životopisom a fotografiou zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

Počet rokov praxe

1

Asertívne vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, samostatnosť, časová flexibilnosť. Aktívna znalosť práce s PC - programy MICROSOFT OFFICE, Internet). Pozitívny vzťah k líčeniu výhodou.

Spoločnosť Pro Beauty, s.r.o. poskytuje kompletný dodávateľský servis kozmetiky pre salónne použitie. Zabezpečujeme vzdelávanie našich klientov formou odborných školení. Info na: www.probeauty.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3865208  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac