Obchodný zástupca pre región Bratislava + západoslovenský kraj

PRO BEAUTY, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1) Hrubá mzda 576,00 Eur na pracovnú zmluvu + provízia z predaja, 2) na živnosť 20 % provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj talianskej vlasovej kozmetiky do kaderníckych salónov
- starostlivosť o zverený región, pravidelné návštevy a získavanie nových zákazníkov

- služobný automobil, mobilný telefón
- možnosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- primerané finančné ohodnotenie na základe vlastných výsledkov

V prípade záujmu o túto pozíciu, zašlite nám profesný životopis s fotografiou, motivačný list a kontakt na Vás.

E-mail: [email protected]
Bližšie informácie na telefónnom čísle: 0918 740 014

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so pracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidenciu uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

komunikačné a prezentačné schopnosti, flexibilita, príjemné vystupovanie, ochota cestovať a pracovať v teréne, aktívny vodič

Spoločnosť Pro Beauty, s.r.o. poskytuje kompletný dodávateľský servis kozmetiky pre salónne použitie. Zabezpečujeme vzdelávanie našich klientov formou odborných školení. Info na: www.probeauty.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

ČSA č. 10
036 01 Martin
ID: 351756   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1) Hrubá mzda 576,00 Eur na pracovnú zmluvu + provízia z predaja, 2) na živnosť 20 % provízia z predaja