Asistentka - Recepčná

PRK Partners s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každodenné zabezpečenie chodu kancelárie, administratívna podpora kancelárie, evidencia, zakladanie a archivácia dokumentov, telefonická komunikácia, jednoduché administratívne práce.

- Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti pre dlhodobú prácu, v mladom a priateľskom kolektíve,
- Pracovná doba je flexibilná - napríklad: štyri dni do týždňa, rozdelená od 08:30 - 17:30 / 09:30 - 18:30,
- Multisport Benefit karta preplatená zamestnávateľom v plnej výške,
- Teambuildingy .

Zasielajte prosím životopisy na dole uvedenú e-mailovú adresu. Uchádzači budú vyberaní na základe stanovených kritérií a následne pozvaní na pohovor. Nevyhovujúci uchádzači nebudú kontaktovaní. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Vhodné ako práca študenta externého štúdia vysokej školy alebo práca popri štúdiu- ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre študentov externého, ale aj denného štúdia na VŠ so zameranim na ekonomiu a ekonomiku, sme ústretoví voči študujúcim zamestnancom v období skúškového obdobia.

PRK Partners s.r.o. je vedúca advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby už viac ako 25 rokov prostredníctvom viac než 150 právnikov v Bratislave, Prahe a Ostrave. PRK poskytuje svojim medzinárodným a domácim klientom právne služby najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRK Partners s. r. o.
Hurbanovo námestie 3
811 06 Bratislava
ID: 2621395  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac