Recepčná - asistentka

PRK Partners s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy 600 / 700 EUR, ohodnotenie podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každodenné zabezpečenie chodu kancelárie, príprava podkladov pre účtovné oddelenie, administratívna podpora právnikov, evidencia a archivácia dokumentov, komunikácia s klientmi, telefonická komunikácia, organizácia meetingov.

Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti pre dlhodobé zamestnanie, v mladom priateľskom kolektíve.

Zasielajte prosím životopisy na dole uvedenú e-mailovú adresu. Uchádzači budú vyberaní na základe stanovených kritérií a následne pozvaní na pohovor. Nevyhovujúci uchádzači nebudú kontaktovaní. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre študentov externého štúdia na VŠ.

PRK Partners s.r.o. je vedúca advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby už viac ako 25 rokov prostredníctvom viac než 150 právnikov v Bratislave, Prahe a Ostrave. PRK poskytuje svojim medzinárodným a domácim klientom právne služby najvyššej kvality. Vďaka vzdelaniu a pracovným skúsenostiam svojich právnikov ponúka PRK medzinárodný pohľad doplnený o hlbokú znalosť miestneho právneho systému a obchodnej praxe. PRK poskytuje svojim klientom služby v slovenčine, češtine, angličtine, nemčine, francúzštine, maďarčine a ruštine.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRK Partners s. r. o.
Hurbanovo námestie 3
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 2621395   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy 600 / 700 EUR, ohodnotenie podľa skúseností.