Študent práva/asistent

PRK Partners s.r.o.

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce, komunikácia s orgánmi verejnej moci, vyhotovovanie podkladov pre právne analýzy, spracovanie návrhov zmlúv a právnych podaní.

Hľadáme študenta prvého až tretieho ročníka právnickej fakulty. Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti, možnosti vzdelávania a prácu na zaujímavých kauzách, možnosť budúceho rastu a spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- plynulá znalosť slovenského jazyka
- študent právnickej fakulty (1,2,3, ročník)
- veľmi dobrá znalosť angličtiny, iná znalosť cudzieho jazyka vítana
- schopnosť tímovej spolupráce a aktívny prístup k práci
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť a chuť vzdelávať sa

PRK Partners s.r.o. je vedúca advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby už viac ako 30 rokov prostredníctvom viac než 150 právnikov v Bratislave, Prahe a Ostrave. PRK poskytuje svojim medzinárodným a domácim klientom právne služby najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1482018  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.