Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra

PRIVÁTNA UROLOGICKÁ AMBULANCIA s.r.o.

Miesto práce
Piaristická, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
865 - 1 015 EUR/mesiacMesačné odmeny do výšky 20% základného platu Koncoročné odmeny do výšky 50% základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie zdravotnej dokumentácie, asistencia lekárovi, odber biolog. materiálu.

Príspevok na dopravu do práce.
Príspevok na parkovaciu kartu.
Ostatné sociálne výhody: lístky na kultúru a športové podujatia.
Angličtina v zamestnaní 2x týždenne
8 hodinový pracovný čas, možnosť individuálnej úpravy(7:30 až 15:30 alebo 08:00 až 16:00)

Informácie o výberovom konaní

Životopis, sprievodný - motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Privátna urologická ambulancia je najväčší poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, onkourlógia a detská urológia na Slovensku. Má pracoviská v troch mestách na Slovensku, od 2021 bude mať pracoviská v 6 mestách v rámci Trenčianskeho kraja. V novej modernej budove v centre Trenčína sa bude realizovať aj jednodňová operačná starostlivosť v rôznych medicínskych odvetviach. Pracovisko je veľmi moderne zariadené prístrojovou technikou, filozofia pracoviska je výrazne proklientská. Privátna urologická ambulancia je na trhu už 16 - ty rok. Nie je a nikdy nebola dlžníkom žiadnej inštitúcii alebo žiadnemu dodávateľovi, alebo zamestnancovi. Ide o progresívne sa rozvíjajúcu spoločnosť s veľkou perspektívou. Jej prioritami sú poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, operačná liečba a klinické skúšanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3977923  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 865 EUR/mesiac