Fyzioterapeut/Opatrovateľ

Private Home Care

Miesto práce
Swords, Dublin, Írsko
Termín nástupu
1.11.2021
Od 3 200 EUR/mesiacZamestnávateľ ponúka príplatok za prácu cez víkend a vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyzioteraputa/maséra/opatrovateľa k pediatrickému pacientovi na zabezpečenie každodenného plánu fyzioterapie vrátanie hydroterapie.
Jedná sa o pacienta so stredne ťažkou formou mozgovej obrny kombinovanej so spasticitou a skoliozou. Terapia sa vykonáva v hodinových blokoch niekoľkokrát denne, podľa zdravotného stavu a tolarancie pacientom.

Práca s jedným pacientom, dlhodobá stabilita, privátne zariadenie.
Zamenstnávateľ ponúka asistenciu pri hľadaní ubytovania, taktiež pomoc s vybavením pracovných náležitostí v Írsku ako je bankový účet, registrácia a komunikácia s daňovým úradom.
Nie je nutnosť ovládať AJ, základna znalosť AJ je plne postačujúca.
Zamestnávateľ poskytuje vernostný bonus pri zotrvaní na pozícii po dobu 6, resp 12 mesiacov.
Zamestnávateľ ďalej poskytuje pracovnú uniformu, ochranné prostriedky a pomôcky.

Zaujímavá zahraničná ponuka práce pre skúsených fyzioterapeutov, ošetrovateľov s výborným platovým ohodnotením bez nutnosti ovládať jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, fyzioterapia,ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Privátne opatrovateľské zariadenie
ID: 4167353  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac