Bankový poradca - Trenčín

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Od 1 057 EUR/mesiacZákladná mzda je 1 050 EUR/mesiac. Ak je však vaša predstava o plate vyššia, žiaden problém – u nás máte celkový mesačný zárobok plne vo svojich rukách. K základnej mzde totiž ponúkame mesačne vyplácané provízie, ktorých výšku zhora neobmedzujeme. Pre vašu informáciu, priemerná mesačná mzda bankového poradcu za rok 2023 dosiahla výšku 2 000 EUR. Záleží však len na vašom nasadení a výsledkoch, koľko celkovo mesačne zarobíte. U nás nájdete istotu trvalého pracovného pomeru a zároveň slobodu zásadne ovplyvniť výšku svojej výplaty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od vás očakávame

Ak ste dynamický, zodpovedný človek, máte ťah na bránu a rád komunikujete s ľuďmi, ste pre nás vhodný kandidát. Ak ste predtým pracovali v predaji (nezáleží, čo ste predávali), máte ďalšie plus. A ak ste navyše predtým pracovali v banke alebo čo-to viete o bankových produktoch, ste presne ten, koho hľadáme.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude predaj vybraných bankových a investičných produktov. Konkrétne ide o termínované vklady a korporátne dlhopisy. Oba produkty majú vysoko konkurenčné parametre a sú medzi klientmi veľmi obľúbené.

Čo môžete očakávať vy od nás

Sme banka, ktorá sa špecializuje na privátne bankovníctvo, no popri tom poskytujeme naše služby aj retailovým (bežným) klientom na obchodných miestach v celej Slovenskej republike.

Ponúkame vám:

  • Stabilnú prácu v menšej banke, kde každý každého pozná a vládne tu súdržná, takmer rodinná atmosféra.
  • Kvalitné zaškolenie a dostatočný časový priestor na rozbeh – v začiatkoch vás určite podržíme.
  • Férové odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov.
  • Prácu cez víkendy u nás nepoznáme.

Ak sa rozhodnete pre prácu u nás, určite oceníte:

  • 13. plat
  • flexibilný pracovný čas
  • MultiSport karta
  • príspevok na ošatné
  • platené voľno navyše
  • príspevok na III. pilier
  • príspevok na stravné bez doplatku zamestnanca
  • darčekové poukazy
  • zamestnanecký bankový účet zdarma
  • zvýhodnený zamestnanecký úver

Ak vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať naším novým bankovým poradcom, stačí už len kliknúť na „Reagovať na ponuku“ a my sa vám ozveme. Na osobnom stretnutí vám bližšie predstavíme našu spoločnosť, charakter práce a hlavné činnosti bankového poradcu.

Tešíme sa na vás!

Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • zodpovednosť a samostatnosť
  • dobré komunikačné schopnosti
  • obchodný duch, ťah na bránu
  • skúsenosti z predaja čohokoľvek sú vítané

Sme banka, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb privátneho bankovníctva. Naším poslaním je byť dlhodobým a zodpovedným partnerom pri zveľaďovaní finančného majetku našich klientov. Prostredníctvom tímu skúsených privátnych bankárov klientom ponúkame komplexnú starostlivosť a individuálny prístup pri správe ich voľných finančných prostriedkov, s cieľom zabezpečiť ich dynamický rast pri akceptovateľnej miere rizika.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – naši klienti a naši zamestnanci. Prioritou Privatbanky, a. s., je vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich každodennú prácu a odborný rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme dôraz jednak na ich kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ako aj ich potenciál a chuť posúvať sa vpred.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dagmar Zmeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4840392  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 057 EUR/mesiac