Analytik špecialista na kolaterály - korporátne úvery

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Od 1 600 EUR/mesiacMzda od 1600 EUR závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + 13. plat + zaujímavá ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie evidencie a vypracovávanie výkazníctva týkajúceho sa kolaterálov pre potreby účtovníctva, RBÚZ a inventarizácie majetku
  • kontrola dokumentácie preukazujúcej vznik, zmenu a zánik záložného práva
  • evidencia a kontrola úschovy cenných papierov zabezpečujúcich pohľadávky z úverových obchodov
  • stanovenie hodnoty kolaterálov v zmysle platnej metodiky
  • priebežné prehodnocovanie hodnoty kolaterálov v rámci pravidelného monitoringu a inventarizácie majetku (min. 1krát ročne)
  • vykonávanie obhliadok nehnuteľného a hnuteľného majetku na mieste a jeho ocenenie
  • vypracovanie stanovísk k vybraným druhom kolaterálov podľa potrieb banky
  • aktualizácia metodiky oceňovania kolaterálov

Ak sa rozhodnete pre prácu v Privatbanke, určite oceníte:
- zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva a investovania do cenných papierov,
- motivačný systém odmeňovania,
- 100% podporu počas adaptačného procesu, aj po ňom,
- odborné vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- príspevok na DDS,
- stravné plne hradené zamestnávateľom bez doplatku zamestnanca,
- MultiSport kartu,
- aplikácia Upbalansea,
- 13. plat,
- firemné teambuildingové aktivity, vianočný večierok,
- sociálne benefity,
- zamestnanecký bankový účet zdarma, zvýhodnené úvery,
- zľavy u partnerov Privatbanky.

Ak sme Vás našou ponukou zaujali, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk čo najskôr.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom stretnutí.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- znalosti postupov oceňovania kolaterálov
- prehľad o trhových cenách s nehnuteľnosťami
- analytické myslenie
- samostatnosť
- dôslednosť
- zodpovednosť

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4790164  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac