Privátny bankár, Košice

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacÚspešným kandidátom ponúkame nástupnú mzda od 1.600 EUR (jej konečná výška je závislá od skúseností, odborných znalostí a seniority kandidáta) ku mzde prináleží štvrťročná odmena vyplácaná v závislosti od dosiahnutých obchodných výsledkov; v prípade splnenia celoročných obchodných plánov 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu privátnych bankárov v Košiciach hľadáme nových cieľavedomých kolegov, ktorí majú chuť kariérne rásť a pracovať pre lídra v segmente privátneho bankovníctva a emisií korporátnych dlhopisov na Slovensku.

Ak vás zaujíma investovanie a dianie na finančných trhoch, máte ambíciu odborne a kariérne rásť, a zároveň máte skúsenosti pri vedení obchodných (investičných) rozhovorov s klientmi, využite príležitosť budovať si svoju profesionálnu kariéru v tíme našich privátnych bankárov.

Zároveň vám ponúkame možnosť využívať pri správe svojho portfólia klientov finančné nástroje, ktoré sú pre klientov dostupné výhradne a exkluzívne prostredníctvom privátneho bankovníctva Privatbanky a.s.

Vašou náplňou práce bude najmä:

• budovať a rozvíjať svoje vlastné portfólio klientov privátneho bankovníctva,
• ponúkať klientom unikátne a na mieru šité produktové riešenia, prispôsobené ich očakávaniam a potrebám,
• analyzovať potreby svojich klientov a vytvárať s nimi investičné stratégie, ktoré im pomôžu dosahovať ich dlhodobé investičné ciele,
• organizovať si svoj pracovný čas a stretnutia s klientmi podľa vlastných potrieb resp. požiadaviek klientov,
• vyhľadávať nové akvizičné príležitosti a oslovovať nových potenciálnych klientov s ponukou produktov a služieb nášho privátneho bankovníctva.

Náš systém interného vzdelávania Vás nielen pripraví argumentačne a odborne na predaj elementárnych finančných nástrojov, ale neustále bude zdokonaľovať vaše odborné vedomosti aj pri ponuke komplexných produktov z portfólia nášho Asset manažmentu.

Naši klienti sú nároční, vyžadujú individuálny prístup, diskrétnosť, flexibilitu a finančné riešenia prispôsobené ich investičným zámerom a cieľom. Už viac ako 15 rokov pôsobíme na trhu ako líder v oblasti privátneho bankovníctva a patríme medzi TOP emitentov korporátnych dlhopisov na Slovensku, ktorými pomáhame financovať úspešné slovenské projekty ako sieť lekární Dr. Max, Nemocnicu novej generácie na Boroch, realitné projekty Digitalpark, Sky park, obytnú zónu Bory a podobne.

Ako úspešný kandidát získate nasledovné zamestnanecké výhody a benefity:

• zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
• možnosť odborného a kariérneho rastu v segmente privátneho bankovníctva,
• možnosť sebarealizácie pri tvorbe vlastného portfólia klientov,
• flexibilnú pracovnú dobu,
• príspevok na DDS,
• 13. plat,
• darčekové poukážky,
• MultiSport kartu,
• zľavy u partnerov Exkluzív zóny Privatbanky,
• sociálne benefity.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk čo najskôr.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme osobne.

Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.privatbanka.sk/onas/stranka/zakonne-zverejnovanie/dokumenty&call=shortc¶m=17

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikačné a predajné zručnosti,
• vedomosti a skúsenosti z oblasti bankovníctva, finančných trhov a finančných nástrojov,
• obchodná prax v bankovníctve alebo finančnom sektore – minimálne 2 roky,
• pôsobenie na pozícii privátny bankár, osobný bankár, investičný bankár/poradca výhodou,
• skúsenosti s akvizíciou nových klientov,
• profesionálne vystupovanie, orientácia na klienta,
• anglický jazyk výhodou.

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4592797  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac