Privátny bankár, Bratislava

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacOd 1.400 EUR (základná mesačná zložka mzdy), konečná výška mzdy je závislá od skúseností a seniority bankára + k základnej mzde tiež prináleží provízna zložka mzdy, závislá od aktivity a obchodných výsledkov privátneho bankára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete predávať zmysluplné investičné produkty podľa potrieb klienta ? Chcete si organizovať svoj pracovný čas tak, ako Vám to najlepšie vyhovuje ? Chcete mať z hora neobmedzený finančný príjem ? Pridajte sa k nám a my Vám tieto možnosti poskytneme.

Do nášho obchodného tímu privátnych bankárov hľadáme cieľavedomých a v rámci finančných trhov znalých kolegov s obchodným duchom a ambíciou neustále odborne a kariérne rásť. Využite príležitosť budovať si svoju profesionálnu kariéru prácou pre lídra v oblasti privátneho bankovníctva a emisií korporátnych dlhopisov na Slovensku.

Náplňou práce bude najmä budovanie a rozvíjanie svojho vlastného portfólia klientov privátneho bankovníctva prostredníctvom unikátnych produktových riešení, ktoré prispôsobujeme očakávaniam a potrebám našich klientov.

Staňte sa súčasťou nášho privátneho bankovníctva a prehlbujte svoje doterajšie skúsenosti s predajom bankových alebo investičných produktov.

Systém interného vzdelávania Vás argumentačne a odborne pripraví ako sa neustále zdokonaľovať v predaji nielen elementárnych finančných nástrojov, ale aj komplexných produktov z portfólia nášho Asset manažmentu.

Ako úspešný kandidát získate nasledovné zamestnanecké výhody a benefity:
- zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
- možnosť odborného a kariérneho rastu v segmente privátneho bankovníctva,
- možnosť sebarealizácie pri tvorbe vlastného portfólia klientov,
- neobmedzené možnosti príjmu vďaka zhora neohraničenej províznej zložke mzdy,
- flexibilnú pracovnú dobu,
- príspevok na DDS,
- 13. plat,
- darčekové poukážky,
- MultiSport kartu,
- zľavy u partnerov Exkluzív zóny Privatbanky,
- sociálne benefity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk čo najskôr.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme osobne.

Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.privatbanka.sk/onas/stranka/zakonne-zverejnovanie/dokumenty&call=shortc¶m=17

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a predajné zručnosti
- vedomosti a skúsenosti z oblasti bankovníctva, finančných trhov a finančných nástrojov
- obchodná prax v bankovníctve alebo finančnom sektore – minimálne 2 roky
- skúsenosti s akvizíciou nových klientov
- profesionálne vystupovanie, orientácia na klienta
- anglický jazyk - VÝHODOU

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4545490  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac