Právnik na odbore úverového rizika

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1 500 EUR + výkonové odmeny, konečná výška mzdy závisí od pracovných skúseností a odborných znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odbor úverového rizika hľadá právnika s aktívnymi skúsenosťami z prípravy zmluvnej dokumentácie ku korporátnym úverom, ktorý má prehľad v spôsobe fungovania úverových obchodov a pozná zákonitosti pri nastavovaní obchodných podmienok z pohľadu banky. Jeho hlavnou pracovnou náplňou bude:

- vypracovávanie zmluvnej dokumentácie k aktívnym obchodom - úvery, zabezpečovacie zmluvy (najmä korporátne financovanie),
- vypracovávanie kompletnej zmluvnej dokumentácie k bankovým zárukám a úverovým prísľubom,
- vypracovávanie právnych analýz k existujúcim obchodom a k pripravovaným obchodom,
- vypracovávanie návrhov na riešenie rizikových pohľadávok z hľadiska právnych postupov,
- aktívna účasť na riešení rizikových prípadov.

Ak sa rozhodnete pre prácu u nás, určite oceníte:
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- stabilné zamestnanie,
- odborné vzdelávanie,
- jazykové vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorenú komunikáciu,
- flexibilnú pracovnú dobu,
- zaujímavú ročnú odmenu a 13. plat,
- príspevok na DDS,
- príspevok na strvvanie nad rámec zákona,
- teambuildingové aktivity (vianočný večierok, športový deň),
- darčekové poukazy,
- zľavy u partnerov Privatbanky.

Ak sme Vás našou ponukou zaujali, dajte nám o sebe vedieť zaslaním Vášho aktuálneho profesného životopisu.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom pohovore.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie - právnická fakulta,
- prax min. 2 roky na rovnakej, resp. podobnej pracovnej pozícii,
- znalosť právnych predpisov,
- schopnosť jasnej interpretácie záverov,
- dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť,
- asertívnosť, dobré komunikačné schopnosti,
- argumentačné a prezentačné schopnosti,
- skúsenosti so správou a vymáhaním rizikových pohľadávok VÍTANÉ.

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4495120  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac