1 150 - 1 600 EUR

Senior účtovník (Ref. č.: 05092019)

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu šikovných účtovníkov hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti s vedením komplexného podvojného účtovníctva vo finančnej inštitúcii a so zostavovaním účtovnej uzávierky v zmysle medzinárodných účtovných štandardov IFRS a SAS.
Ak chcete byť dôležitou súčasťou spoločnosti, ktorá ocení Váš proaktívny prístup a výkon, ozvite sa nám a my Vás radi privítame na osobnom stretnutí, kde Vám bližšie predstavíme tieto hlavné činnosti a zodpovednosti Senior účtovníka v Privatbanke:

• zodpovednosť za kontrolu hlavnej knihy,
• zodpovednosť za evidenciu majetku v banke a vedenie a riadenie inventarizácie majetku a záväzkov banky v súčinnosti s ostatnými odbormi,
• zostavenie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok v zmysle medzinárodných účtovných štandardov IFRS a SAS, platnej legislatívy a interných pravidiel,
• spolupodieľanie sa na vypracovávaní polročnej a výročnej správy,
• spracovanie, účtovanie a kontrola účtovných dokladov (odberateľsko-dodávateľské faktúry, interné doklady),
• zodpovednosť za správne vedenie internej pokladne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1.150 EUR brutto/konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + ročná odmena + 13 plat

Ak sa rozhodnete pre prácu u nás, určite oceníte:
- zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
- príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov, otvorenú komunikáciu,
- odborné vzdelávanie, jazykové vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- pružnú pracovnú dobu,
- príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona,
- príspevok na DDS,
- darčekové poukazy,
- MultiSport kartu,
- zvýhodnené bankové produkty, bežný účet zdarma,
- sociálne benefity.

Ak sme Vás našou ponukou zaujali, dajte nám o sebe vedieť zaslaním Vášho aktuálneho profesného životopisu na e-mailovú adresu [email protected]
Do PREDMETU e-mailu nezabudnite uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom stretnutí.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Vhodný kandidát na pozíciu Senior účtovník spĺňa tieto odborné a osobnostné predpoklady:

• SŠ/VŠ ekonomického smeru,
• minimálne 2 roky odbornej praxe z bankového/finančného prostredia na obdobnej pozícii,
• analytické myslenie, kreatívny prístup,
• zodpovednosť, systematickosť, dôslednosť,
• ochota ďalej na sebe pracovať a učiť sa,
• flexibilita,
• znalosti IFRS a SAS účtovných štandardov NUTNOSŤOU,
• znalosť právnych predpisov v zmysle platnej účtovnej legislatívy NUTNOSŤOU,
• znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni,
• IT znalosti: MS Office - Excel, Word, Outlook.

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Einsteinova 25
851 01 Bratislava 5
ID: 3722459   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1.150 EUR brutto/konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + ročná odmena + 13 plat