Marketingový špecialista

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiacOd 1 300 EUR/brutto/mesačne/konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + výkonové odmeny + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ty vieš, že si marketér telom a dušou a my vieme, že presne to hľadáme.
Čo budeš mať u nás pod palcom?

Tvorbu a editáciu textov do interných a externých dokumentov banky (výročné správy, tlačové správy, firemný časopis a pod.), ale aj texty do reklamných materiálov, médií či na sociálne siete.
Participáciu na príprave a realizácií on-line marketingových kampaní.
Správu firemného intranetu a webovej stránky.

Zodpovedný/á budeš aj za:
- tvorbu firemného časopisu,
- prípravu a zabezpečenie reklamných materiálov pre podporu predaja,
- vysokú štylistickú úroveň firemných dokumentov,
- organizáciu interných aj externých eventov, či
- komunikáciu s médiami.

Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, daj nám o sebe vedieť zaslaním svojho životopisu. Radi Ťa privítame na osobnom stretnutí, kde Ti bližšie predstavíme činnosti a zodpovednosti Marketingového špecialistu v Privatbanke.

Ak sa rozhodnete pre prácu u nás, určite oceníte:
- zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
- príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov, otvorenú komunikáciu,
- odborné vzdelávanie, jazykové vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- pružnú pracovnú dobu,
- príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona,
- príspevok na DDS,
- darčekové poukazy,
- MultiSport kartu,
- zvýhodnené bankové produkty, bežný účet zdarma,
- sociálne benefity.

Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, daj nám o sebe vedieť zaslaním Tvojho aktuálneho profesného životopisu na e-mailovú adresu [email protected].
Do PREDMETU e-mailu nezabudnite uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom stretnutí.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.privatbanka.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, žurnalistika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- akčná osobnosť s ťahom na bránku,
- vynikajúce štylistické schopnosti,
- bezchybný písaný i hovorený prejav v slovenskom jazyku,
- znalosť gramatiky slovenského jazyka,
- skúsenosti s tvorbou a správou online marketingových kampaní,
- znalosť zákonitostí content marketingu a natívnej reklamy,
- skúsenosti s prípravou a organizáciou spoločenských eventov,
- NUTNÁ základná znalosť bankovej problematiky i všeobecných ekonomických súvislostí,
- prax v oblasti bankového marketingu VÍTANÁ.

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3639385  Dátum zverejnenia: 15.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac