Projektový manažér elektroinštalačných zákaziek

Prisma elektro s. r. o.

Miesto práce
Šenkvická cesta, Pezinok
Termín nástupu
Ihneď
1 550 - 2 500 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od odborných skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie elektroinštalačných projektov, obhliadky, spracovanie ponúk.
Inštalácia elektrických rozvodov, kamerových systémov, alarmov a príprava stavieb na kompletnú elektroinštaláciu. Komunikácia so zákazníkmi na dennej báze.

Auto, mobil,

Informácie o výberovom konaní

Chceš riadiť zverených overených montážnikov?
Chceš dennodenne pomáhať ľudom s projektami, pri ktorých sú bezradní?
Máš chuť rozvíjať firemné ciele riešením elektroinštalačných projektov, pri ktorých je neznalosť výzva? Ochota učiť sa nové veci znamená rozvoj osobnosti, teda Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vedúci pracovník, Elektrikár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platná vyhláška 508/2009 Z.z § min.23
Komunikatívny, vodcovský typ so schopnosťou učiť sa novým technológiám.
Byť znalý elektroinštalačnej problematike a tovaru.
Dôraz na proces a systém kvality, zlepšovanie procesov.
Schopnosť riešiť problémy s najlepším možným výsledkom.
Ideálne skúsenosť s riadením ľudí a komunikáciou smerom k podriadeným.

Sme stabilná a rozvíjajúca sa firma so sídlom v Pezinku. Firma sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom, službami v oblasti elektroinštalácii NN, kamerových systémov, alarmov a štrukturovanej kabeláže.
Kladieme maximálny dôraz na spokojnosť zákazníkov, či už pri dodaní tovaru, výmene zásuvky, alebo realizácii celého domu.
Účelom firmy je odovzdať vyhovujúci tovar alebo kvalitnú prácu zákazníkom, aby sami šírili dobré meno spoločnosti. V neposlednom rade sa stále snažíme zvyšovať kvalitu a produktivitu našich zamestnancov k dosahovaniu cieľov firmy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4158222  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac