Reagujte bez životopisu

Elektrikár / Montážny pracovník

Prisma elektro s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 380 - 1 800 EUR/mesiacpre živnostníkov je mzda v zmysle dohody a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia elektrických rozvodov, výroba elektrických rozvádzačov, kamerových systémov, alarmov a príprava stavieb na kompletnú elektroinštaláciu, drobné zámočnícke práce...

Informácie o výberovom konaní

Chceš pracovať v mladom kolektíve?
Chceš sa učiť nové technológie a ponúkať ich zákazníkom?
Chceš riešiť pomoc ľudom na dennom poriadku?
Pomoc zákazníkovi máme vo firemnom srdci a je to moto našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platná vyhláška 508/2009 Z.z § min.21
Znalosť v elektroinštaláciách
Komunikatívny

Sme stabilná a rozvíjajúca sa firma so sídlom v Pezinku. Firma sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom, službami v oblasti elektroinštalácii NN, kamerových systémov, alarmov a štrukturovanej kabeláže.
Kladieme maximálny dôraz na spokojnosť zákazníkov, či už pri dodaní tovaru, výmene zásuvky, alebo realizácii celého domu.
Účelom firmy je odovzdať vyhovujúci tovar alebo kvalitnú prácu zákazníkom, aby sami šírili dobré meno spoločnosti. V neposlednom rade sa stále snažíme zvyšovať kvalitu a produktivitu našich zamestnancov k dosahovaniu cieľov firmy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3516254  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 380 EUR/mesiac