Odborný referent na Oddelení rozpočtu a účtovníctva

Prírodovedecká fakulta UK

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 600 EUR/mesiacplatové rozpätie je určené v závislosti od dĺžky odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné zabezpečovanie rozpočtovania a financovania
rozpisovanie rozpočtu
sledovanie záväzných limitov rozpočtu
sledovanie čerpania finančných prostriedkov
práca so štátnou pokladnicou - MANEX, RIS, MÚR a so systémom SAP

PriF UK ponuka pre svojich zamestnancov mnoho benefitov podľa platnej Kolektívnej zmluvy: DDS, príspevok na rekreáciu, 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

ekonomické vzdelanie výhodou
znalosti z financovania verejnej vysokej školy - všeobecné
flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, samostatnosť, analytické myslenie

Verejná vysoká škola
ID: 4454231  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac