Administrátor výskumu pre Laboratórium pokročilých materiálov

Prírodovedecká fakulta UK

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
887 - 1 064,5 EUR/mesiacv závislosti od dĺžky odbornej praxe, možnosť osobného príplatku až do výšky základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Administratívna podpora vývoja nových a spravovania aktívnych výskumných projektov
· Aktívne sledovanie možností financovania projektov relevantných pre laboratórium slovenskými, európskymi a inými zahraničnými grantovými agentúrami
· Spravovanie dokumentácie súvisiacej s aktivitami laboratória, ako napr. bezpečnostné dokumenty, operačné manuály, postupy, procedúry, atď.
· Asistencia s objednávkami, prípravou zmlúv, komunikáciou s dodávateľmi, a pod.
· Asistencia pri prijímaní a zaškoľovaní nových zamestnancov a študentov (domácich a zahraničných)
· Asistencia pri organizácii konferencií, seminárov, revízií projektov
· Spravovanie informácií o laboratóriu na internete a príprava materiálov pre zverejňovanie v tlačových a iných médiách
· Spoluvytváranie a optimalizácia procesov, procedúr a dokumentácie potrebných pre efektívny chod laboratória

Laboratórium pokročilých materiálov (LAM) je novozaložené pracovisko Prírodovedeckej fakulty UK so zameraním na materiálový výskum. LAM vzniklo 1. septembra 2018 na základe grantovej podpory Európskej Komisie v rámci programu Horizont 2020, schéma ERA Chair. Výskum LAM je zameraný na vývoj nových materiálov a nanomateriálov pre využitie v oblasti energie, optoelektroniky a elektroniky. Aktivity LAM-u sú lokalizované najmä vo Vedeckom Parku Univerzity Komenského (https://cusp.uniba.sk/en/). Ako administrátor výskumu budete podporovať efektívny chod špičkového výskumného tímu a spolupodielať sa na vytvorení nového výskumného pracoviska na medzinárodnej úrovni. Pozícia poskytuje možnosti zaškolenia na zahraničných pracoviskách v rámci EÚ.

V prípade záujmu kontaktujte RNDr. Milana Sýkoru, MBA, PhD. na [email protected] K žiadosti priložte CV a krátke zdôvodnenie, prečo máte o pozíciu záujem a prečo si myslíte, že ste správny kandidát/ka na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné, chémia, fyzika, biológia a pod.

Počet rokov praxe

1

Výborná znalosť anglického jazyka (písomného a hovoreného)
· Vysokoškolské vzdelanie v oblasti prírodných vied (chémia, fyzika, biológia a pod.)
· Vynikajúce organizačné schopnosti a dôslednosť v detailoch. Schopnosť systematicky plánovať, dodržiavať termíny a pracovať precízne aj pri práci na viacerých aktivitách súčasne a pod časovým tlakom. Záujem a schopnosť optimalizovať procesy pre maximálnu efektivitu.
· Výborné komunikačné schopnosti: Schopnosť efektívne komunikovať s vedeckými členmi tímu ako aj s administratívnymi pracovníkmi univerzity, domácimi a zahraničnými partnermi, hosťami, dodávateľmi, atď.
· Tímová orientácia: Ochota a schopnosť asistovať vedúcemu laboratória ako aj výskumnému tímu s administratívnymi aktivitami, podľa aktuálnych potrieb laboratória.

Verejná vysoká škola

Adresa spoločnosti

UK v Bratislave, Prírodovedecká fakulta
Mlynská dolina, Ilkovičova 6
842 15 Bratislava
ID: 3965478  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 887 EUR/mesiac