Vedúci referátu údržby objektov

Prírodovedecká fakulta UK

Miesto práce
Mlynská dolina, Ilkovičova 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
v zmysle zákona o odmeňovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovedá za údržbu a riadny chod objektov, stará sa o ich opravy a údržbu
vykonáva činnosti pri príprave alebo uskutočňovaní stavieb alebo ich technologických častí
vypracuva podklady pre stavebné konania, spolupracuje so stavebným úradom pri získavaní povolení, resp. ohlasovaní drobných stavieb
pripravuje podklady pre verejné obstarávanie na fakulta za danú oblasť
špecifikuje a vystavuje objednávky na materiály a stavebné práce a pripravuje zmluvu o dielo
kontroluje návrhy rozpočtov, zaujíma k nim stanoviská a predkladá návrhy v súlade s cenníkom prác
vykonáva odborný dohľad nad stavebnými prácami, dohliada na kvalitu prác a stavebných postupov externých firiem, komunikuje s dodávateľmi
preberá práce a služby, prípadne rieši reklamácie
kontroluje faktúry za vykonané práce a služby, predkladá ich k likvidácii

výberové konanie sa bude konať formou osobného pohovoru, kontaktovať budeme iba záujemcov spĺňajúcich dané podmienky
ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

organizačné schopnosti
technické zručnosti
prehľad v zákonoch o stavebníctve

Verejná vysoká škola

Adresa spoločnosti

UK v Bratislave, Prírodovedecká fakulta
Mlynská dolina, Ilkovičova 6
842 15 Bratislava
ID: 3042370   Dátum zverejnenia: 30.11.2017