Zdravotná sestra

Prírodné jódové kúpele Číž a.s.

Miesto práce
980 43 Číž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 211 EUR/mesiacpríplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov špecializovanej nemocnice FBLR pre CMP vykonávaná metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná sestrou samostatne; samostatne na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom .

- stabilná práca v modernej špecializovanej nemocnici FBLR pre CMP
- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení 2EUR/obed
- v letnej sezóne 10 voľných vstupov do Vodného sveta

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe posúdenia prijatých životopisov na mailovú adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- empatická komunikácia
- flexibilita a schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie)
- tímovosť
- zdravotná spôsobilosť na fyzickú záťaž (dvíhanie a prenášanie pacientov) a nočnú prácu

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti v súlade s indikačným zoznamom vydaným Ministerstvom zdravotníctva SR a s nim súvisiacimi predpismi.
Poskytovanie komplexnej starostlivosti v špecializovanej rehabilitačnej nemocnici FBLR pre CMP

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4591816  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 211 EUR/mesiac