Maitre'd/ Hlavný čašník/vedúci reštaurácie na hotelovej riečnej lodi na rieke Dunaj

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Bulharsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžitý
2000 - 2400,- Euro brutto podla skusenosti, plus tipy od 300,- do 400,- Euro mesacne, bonusy na konci sezony 300,-alebo 500,- Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vedením reštaurácie s kapacitou 150 hostí v 4* a 5* hoteloch a vysoké osobnostné predpoklady na manažment multikultúrneho teamu a hovoríte plynule nemecky a anglicky? Ak áno, tak hľadáme práve Vás!
o Riadenie a monitorovanie noriem v oblasti služieb F&B v reštaurácii s kapacitou nad 150 hostí.
o Riadenie a školenie multikultúrneho 7 členného teamu čašníkov
o Zabezpečenie čistoty a hygieny v oblasti služieb podľa pravidiel spoločnosti a HACCP
o Komunikácia s hosťami, riešenie a zabezpečenie ich individuálnych potrieb
o Vedenie a inventúra materiálu a inventáru v reštaurácii.
o Pravidelné stretnutia s čašníkmi - 1 x týždenne, ak je to nutné aj viac. Komunikácia s hotel manažérom o momentálnom stave reštaurácie a práca na konštantnom zlepšovaní teamu a poskytovaných služieb,.
o Dohľad nad dekoráciou reštaurácie a prezentáciou čašníkov
o Administratívne úlohy, ktoré súvisia s vedení reštaurácie
o Aktívna komunikácia zo šéf kuchárom

oUbytovanie a strava zdarma
o Uniforma kompletne zaobstaraná
o Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
o Kariérny postup
o Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
o Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Kandidáti bez fotografie a adekvátnych jazykových schopností alebo praxe nebudú kontaktovaný.
Znalosť NEMECKEHO JAZYKA je NEVYHNUTNA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo/Cestovný Ruch/Čašník/Barman

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

excelentné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
o mimoriadne nadanie pre management a vedenie teamu a vášeň pre prácu s ľuďmi
oprecíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
oproaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3410314  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2400,- Euro brutto podla skusenosti, plus tipy od 300,- do 400,- Euro mesacne, bonusy na konci sezony 300,-alebo 500,- Euro