Šéf kuchár- Chef Cook na Riečnych hotelových lodiach

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Výletne-plavby.sk - Párty ľod na Dunaji, Závodná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4500,-Euro brutto plus tipy do 400,-Euro mesacne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s riadením a varením v 4* a 5* reštauráciách, schopnosť viesť multikultúrny team a chuť si dobre zarobiť? Tak hľadáme práve Vás! Na výletnú hotelovú loď plaviacu sa po Dunaji a Rýne hľadáme šikovného a skúseného Chéf kuchára s vysokým pracovným nasadením, schopnosťou rýchlo sa učiť a učiť aj ostatných členov teamu.Vhodný kandidát má mať minimálne 4 ročnú prax s vedením kuchynského teamu, dobré komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať pod tlakom.

AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO ALEBO ANGLICKÉHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ

o Zodpovedný za vedenie cca. 8 členného teamu, prípravu a výdaj pre cca 150 hostí plus jedál pre posádku lode.
o Aranžovanie pripravovaných pokrmov s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania.
o Dodržovanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
o Dodržovanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku, vrátane noriem HACCP
o Objednávanie tovaru,organizácia zásob a tvorbou mesačnej inventúry.
o Asistencia s každodennou údržbou lodnej kuchyne.

o Ubytovanie a strava zdarma
o Uniforma čiastočne zaobstaraná
o Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
o Kariérny postup a možnosť získania atraktívneho sezónneho bonusu a do 3000 euro nett
o Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
o Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Kandidáti bez fotografie, adekvátnych jazykových skúseností alebo požadovanej praxe v gastronómii nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo/cestovný ruch/gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
oschopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu v oblasti gastronómie
oprecíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
oproaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
o Skúsenosť s prácou v zahraničí alebo na lodi je výhodou

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3410298  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4500,-Euro brutto plus tipy do 400,-Euro mesacne