Umývač riadu/ Pomocný kuchár na riečnej lodi

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Okamžitý
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1570,- eur plus tipy od 200-300 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nezávislé obsluhovanie a vedenie umývacej stanice v kuchyni
• Strojové a z časti manuálne čistenie riadu, príboru a iného reštauračného zariadenia.
• Zodpovednosť za dokonalú čistotu, poriadok a dodržiavanie hygienického kódu HACCP v kuchyni, vo všetkých skladoch, chladničkách a mrazničkách, za dôkladné triedenie a likvidáciu odpadu a spoluzodpovedný za generálne upratovanie v kuchynských priestoroch.
• spoluzodpovedný za šetrné zaobchádzanie s potravinami, zariadením kuchyne, strojmi a čistiacimi prostriedkami
• Aktívna pomoc v celej kuchyni podľa potreby, najmä však príprava zeleniny a ovocia na daľšie spracovanie

Pozícia je vhodná pre začínajúcich kuchárov, korí chcú nazbierať skúsenosti a kariérne rásť- po odpracovanej sezóne ako umývač je možný kariérny postup na raňajkového kuchára. Taktiež je pozícia vhodná pre skúsených umývačov.

• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma kompletne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie alebo požadovanej praxe nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

•dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu v kuchyni
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•proaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

The Bastions Office No.2, Triq Emvin Cremona
FRN 1281 Floriana
Malta
ID: 2208521   Dátum zverejnenia: 7.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1570,- eur plus tipy od 200-300 eur mesačne