Umývač riadu/ Pomocný kuchár na riečnej lodi

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Okamžitý
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1570,- eur plus tipy od 200-300 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nezávislé obsluhovanie a vedenie umývacej stanice v kuchyni
• Strojové a z časti manuálne čistenie riadu, príboru a iného reštauračného zariadenia.
• Zodpovednosť za dokonalú čistotu, poriadok a dodržiavanie hygienického kódu HACCP v kuchyni, vo všetkých skladoch, chladničkách a mrazničkách, za dôkladné triedenie a likvidáciu odpadu a spoluzodpovedný za generálne upratovanie v kuchynských priestoroch.
• spoluzodpovedný za šetrné zaobchádzanie s potravinami, zariadením kuchyne, strojmi a čistiacimi prostriedkami
• Aktívna pomoc v celej kuchyni podľa potreby, najmä však príprava zeleniny a ovocia na daľšie spracovanie

Pozícia je vhodná pre začínajúcich kuchárov, korí chcú nazbierať skúsenosti a kariérne rásť- po odpracovanej sezóne ako umývač je možný kariérny postup na raňajkového kuchára. Taktiež je pozícia vhodná pre skúsených umývačov.

• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma kompletne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie alebo požadovanej praxe nebudú kontaktovaní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.8.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

•dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu v kuchyni
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•proaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

The Bastions Office No.2, Triq Emvin Cremona
FRN 1281 Floriana
Malta

Kontakt

Kontaktná osoba: Administrator Riseday Ltd.
E-mail: poslať životopis
ID: 2208521   Dátum zverejnenia: 7.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1570,- eur plus tipy od 200-300 eur mesačne