Recepčná/Recepčný na riečnej lodi s nemeckým jazykom

Prinzessin Isabella Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, 1470 Floriana, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Rumunsko, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžitý
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200,-nett podľa skúseností plus trinkgeldy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 2 ročnú skúsenosť s prácou na recepcii v 4* a 5* hoteloch, aktívnu znalosť nemčiny, chuť dobre zarobiť, precestovať kus Európy po Dunaji a Rýne a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu na letnú/zimnú sezónu s okamžitým nástupom na pozíciu.
AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ !!!
• Uvítanie a „check in“ hostí, ich evidencia do hotelového systému
• Pridelenie izieb hosťom a monitorovanie ich prítomnosti/neprítomnosti na palube lode pomocou systému odovzdávania kľúčov na recepcii.
• Riešenie otázok, problémov a sťažností hostí
• Vybavovať rezervácií pre taxi, reštaurácie a iné (emailom, telefonicky)
• Asistencia pri práci s pokladňou - pomoc hlavnému recepčnému pri vystavovaní účtov pre hostí vystavovať účty za ubytovanie
• Aktívny predaj tovaru a servisov ponúkaných na palube lode
• Dôsledné venovanie sa potrebám hostí na recepcii a udržovanie vysokého štandardu poskytovaných služieb
• Údržba excelentného poriadku v priestoroch recepcie a dekorácia priestorov recepcie

• Atraktívny bonusový systém založený na výsledkoch z predaja a ohodnotení recepcie hosťami
• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma čiastočne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie, požadovanej praxe alebo požadovanej znalosti nemeckého jazyka nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadujeme:
•excelentné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
• schopnosti aktívneho a efektívneho predaja
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu s ľuďmi
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•pro-aktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Medzinarodna spolocnost posobiaca v oblasti hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

The Bastions Office No.2, Emvin Cremona Street
FRN 1281 Floriana
Malta
ID: 3360002   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200,-nett podľa skúseností plus trinkgeldy