Čašník, Čašníčka/ Steward, Stewardka na riečnej lodi s nemeckým jazykom

Prinzessin Isabella Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, 1470 Floriana, Bratislavský kraj, Bratislava, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Srbsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
28.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1180 - 1250,- Netto- plus tipy cca. 200 - 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 3 ročnú skúsenosť s obsluhou hostí v 4* a 5* reštauráciách a hoteloch, aktívnu znalosť nemčiny, chuť dobre zarobiť, precestovať kus Európy po Dunaji a Rýne a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu na letnú/zimnú sezónu s okamžitým nástupom na pozíciu.

PRAX V 4* alebo 5* PROSTREDÍ A AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ !!!

•prijímanie objednávok, servírovanie pokrmov a nápojov v reštaurácii 4* hotelu
•dôsledné venovanie sa potrebám hostí v reštaurácii a udržovanie vysokého štandardu poskytovaných služieb
•poskytovanie rady pri výbere pokrmov a nápojov - prijímanie objednávok,
•príprava a aranžovanie tabúľ a dekorácie v reštaurácii
• Profesionálny strieborný servis a vínny servis

Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma čiastočne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie, žiadanej praxe a adekvátnych jazykových znalostí nebudú kontaktovaní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník/Barman

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

3

•dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu s ľuďmi
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•pro-aktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Medzinarodna spolocnost posobiaca v oblasti hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Level 5, the Mall Complex
1470 Floriana
Malta
ID: 2922727   Dátum zverejnenia: 10.10.2017