Chyžná na riečnej lodi

Prinzessin Isabella Shipping Limited

Level 5, the Mall Complex, 1470 Floriana, Bratislavský kraj, Bratislava, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Prievidza, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Krupina, Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Medzilaborce, Svidník, Košický kraj, Maďarsko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
900-950 eur nett plus tringlety 300-500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov na pozícia chyžná/chyžný pre 4* hotely na riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji .Znalosť nemeckého jazyka je nutná! Zmluva na dobu určitú - do Januára 2018

Kandidáti s pracovnou skúsenosťou na lodiach a v 4* a 5* hoteloch alebo lodiach budú uprednostnený.

Náplň práce:
• Zodpovednosť za denné upratovanie a servis kabín pasažierov- hotelových izieb a spoločných priestorov hotelu.
• Spoluzodpovednosť za správne objednávanie ,uskladnenie a používanie všetkých zásob a čistiacich prostriedkov
• Asistencia v lodnej práčovni.

• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma čiastočne zaobstaraná
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie a adekvátnych jazykových znalostí nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

•dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu s ľudmi
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•proaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

• good communication skills, patience, a cultivated appearance and manners,
• Ability to work in an international team and a passion for working with people
• High precision and a sense of cleanliness and hygiene
• proactive approach, hard work and stress resistance

Medzinarodna spolocnost posobiaca v oblasti hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Level 5, the Mall Complex
1470 Floriana
Malta

Kontakt

Kontaktná osoba: Administrator Riseday Ltd.
E-mail: poslať životopis
ID: 2310105   Dátum zverejnenia: 23.8.2017