Marketingový manažér - Printmania, Prievidza

Printmania s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.08.2020
900 EUR/mesiacMožná dohoda na plate aj viac, v závislosti od typu úväzku (TPP, brigáda, stáž, skrátený prac.pomer) a vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pomoc s riadením online projektov v oblasti predaja Tonerov a Nápní do tlačiarni. Ak sa nebojíš veľkých čísel tak ťa čaká výzva, ako uspieť v krajinách kde pôsobíme: USA, UK, DE, IT, ES, FR.

Výhodou bude ak uchádzač má skúsenosti s:
-Online predajom cez E-shop alebo iné online kanály
-Predajom cez Ebay a Amazon
-Google Analytics
-MS Excel
-Reporting výsledkov (PowerPoint, MS Excel)

-Odmena podľa tvojich skúseností a schopností
-Mladý dynamický kolektív
-Pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Baví ťa práca s PC
-Si "technický" typ
-Máš rád čísla, počítanie a excelovské tabulky

Spoločnosť Printmania s. r. o. sa už niekoľko rokov venuje predaju kompaibilných a originálnych náplní do tlačiarni. Internetový obchod www.printmania.sk je zameraný na predaj laserových tonerov, atramentových cartridgeov, plniacich sád a atramentu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3897021  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac